به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، عضو کمیسیون تلفیق بودجه 99 از تخصیص 7 هزار میلیارد تومان اعتبار برای وام اشتغال مددجویی برای مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی در نشست امروز عصر این کمیسیون خبر داد.
علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با مصوبه اعضای کمیسیون تلفیق بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مکلف است از طریق بانک های عامل مبلغ هفتاد هزار میلیارد ریال از محل منابع سپرده های پس انداز و جاری قرض الحسنه نظام بانکی پرداخت کند.
وی افزود: طبق این مصوبه این میزان اعتبار به تفکیک پنجاه هزار ریال به کمیته امداد امام خمینی (ره) و بیست هزار میلیارد ریال به سازمان بهزیستی کشور پرداخت می شود.
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 اظهار داشت: بر اساس این مصوبه این پرداخت اعتبار با معرفی دستگاه های ذی ربط به مددجویان و کارفرمایان طرح های اشتغال مددجویی با اولویت زنان سرپرست خانوار به صورت قرض الحسنه با بازپرداخت 7 ساله پرداخت می شود.
یوسف نژاد خاطرنشان کرد: در این مصوبه آمده است در صورتی که هر یک از دستگاه های مذکور نتوانند به هر میزان سهمیه تسهیلات خود را تا پایان آذر 1399 استفاده نمایند، سهمیه مذکور به دیگر دستگا ه های مشمول تعلق می گیرد.

اتمام خبر


CAPTCHA