به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، جلال محمودزاده با اشاره به عملکرد مسئولان دولتی در حوزه انتخابیه اش اظهار کرد: شهرستان مهاباد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و انتظار داشتیم دولت از کردها در حوزه مسئولیت های بومی بیشتر استفاده کند.
وی با اشاره به مشکلات اشتغال در حوزه انتخابیه خود بیان کرد: دولت باید برای کاهش درد و رنج مردم مرزنشین تلاش بیشتری می کرد و حداقل کوله بری را ساماندهی می کرد.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی جوانان مهابادی برای درآمدزایی کوله بری می کنند و از این طریق جان خود را به خطر می اندازند و ما انتظار داشتیم دولت آقای روحانی این جوانان را ساماندهی کرده و برایشان اشتغال ایجاد کند.
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: دولت می بایست پتانسیل مرزها را به کار می گرفت و در شرایط اقتصادی سخت تبدیل به فرصت می کرد. اکنون بیشتر مرزهای ما بسته است و در صورتی که اینها فرصت های شغلی جوانان ما هستند و از این نظر به دولت منتقدیم که باید از ظرفیت مرزها بهتر استفاده می کرد.
محمودزاده گفت: مردم مهاباد همواره پای انقلاب بوده اند و شهدای زیادی تقدیم این مرز و بوم کرده اند و دولت یازدهم و دوازدهم باید وضعیت معیشتی بهتری برای آنان ایجاد می کرد.
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: مهاباد به لحاظ آب و خاک بسیار منطقه حاصلخیزی است و با توجه به اقلیم مناسب از پتانسیل بالایی برخوردار است.
وی به ظرفیت حوزه انتخابیه مهاباد در حوزه گردشگری و بوم گردی نیز اشاره و خاطرنشان کرد: اگر دولت به پتانسیل های بوم گردی و گردشگری در مهاباد توجه می کرد، وضعیت جوانان منطقه اینگونه نبود و بیکاری کمتر می شد، اما متأسفانه در هشت سال گذشته دولت در این زمینه ضعف گسترده ای داشت.

اتمام خبر


CAPTCHA