به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی حسین نوش آبادی با اشاره به اینکه یکی از برنامه های جدی در مجلس ریل گذاری بستر کارآفرینی است، گفت: تولیدی های دشت ورامین که در اشتغالزایی سهیم هستند، حمایت خواهند شد.
ایشان در حاشیه بازدید از کارخانه شیشه و بلور در روستای ریحان آباد ورامین در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت بسیار خوب شهرستان های ورامین ، پیشوا و قرچک برای ایجاد اشتغال گفت: در دشت ورامین شاهد اقدامات خوب این نوع کارگاه ها هستیم که به دلیل فعالیت های گسترده کارآفرینان در حوزه بلور و شیشه در حال حاضر این منطقه به عنوان برند شیشه کشور ثبت ملی شده است.
نوش آبادی با بیان اینکه ثبت ملی شیشه و بلور دیار ۱۵ خرداد یک حرکت نمادین است که عنوان کنیم این منطقه برای تولید محصولات دارای پتانسیل خوبی دارد افزود: هم اکنون به واسطه این تولیدات در منطقه رقابت خوبی ایجاد شده و تولیدات به عراق و کشورهای عربی همسایه به عنوان یک برند ارسال می شود.
نماینده شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک اظهار کرد: این کارخانه ها کارگاه های تولیدی یکی از کارگاه های زودبازده است و از مزایای این کارگاه های کوچک اشتغال زایی است که در جهش تولید نقش دارند.
وی در خصوص برنامه هایی برای حل مشکلات و معضلات تولیدی ها و کارگاه ها و کارخانه های تولیدی عنوان کرد: در این بازدیدها که با حضور رئیس اداره صمت انجام می شود، صاحبان مشاغل موانعی را که در زمینه دارایی و بیمه دارند مطرح می کنند و مشکلات را می شنویم و موانع در ستاد رفع موانع و تسهیل تولید شهرستان بررسی می شود و اگر موردی باشد که به طور قانونی حل شود در اولویت قرار می گیرند.
نماینده مردم ورامین ، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد : برنامه ما این است که در دشت ورامین از کارگاه ها و تولیدی های که سهمی در ایجاد اشتغال دارند حمایت کنیم و یکی از برنامه هایی که به طور جدی در مجلس مصمم به انجام آن هستیم جهش تولید و ایجاد ریل گذاری بستر کارآفرینی است و که انشاالله در دولت جدید شاهد جهش تولید و فعالیت های جهادی خواهیم بود.

اتمام خبر


CAPTCHA