به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، مدیر عامل گروه بهمن در جمع مدیران گروه بهمن به گفتگو پرداخت و ضمن تاکید بر حفظ اشتغال در سال 98 گفت: رفتار سازمانی غالب گروه بهمن بر پایه بهره وری و تولید بهینه بنا شده است و حفظ اشتغال در سال جدید از اهداف این مجموعه به شمار می آید که در این راستا باید به دنبال نگهداری نیروهای ارزشمند ،ارتقاء بهره وری و کاهش هزینه ها بود.
وی با اشاره به معضلات تحریم گفت: هرچند حفظ نیروی انسانی در این موقعیت با هزینه هایی همراه است اما خوشبختانه سهامداران گروه بهمن در این شرایط به حفظ اشتغال و معیشت پرسنل تاکید دارند. مهندس پورزرین، همچنین پایان سال 97 را برای صنعت کشور سخت دانسته و توصیه کرده در این دوران لازم است که به صورت خلاقانه تلاش کنیم تا بتوانیم فعالیت خود را تداوم بخشیم .
مشکل تولید و کاهش تولید از جمله مواردی است که مدیر عامل گروه بهمن به آن پرداخت و گفت: لازم است تا فعالیت خود را در راستای توسعه و بهبود شرایط ارتقا دهیم .
وی در پایان گفت: در ایام نوروز با همکاری همه عزیزان گامهای موثری در جهت ارتقاء بهره وری خدمات امداد نوروزی برداشته شد و در حال حاضر طبق  آمار کمترین اشکال فنی امدادی در بین خودرو های تولید داخل به گروه بهمن اختصاص دارد که این نیز به کیفیت محصولات این مجموعه مرتبط بوده و لازم است تا در راستای حفظ و ارتقاء بیشتر کیفیت محصولات، کوشا باشیم.

اتمام خبر


CAPTCHA


نویسنده: مرتضی سلیمانیتاریخ ارسال: 1398/02/31
نظر: باسلام و احترام بنده با 10 سال سابقه کار که هم اکنون در شرکت ایکاپ مشغول هستم که متاسفانه این شرکت به دلیل تحریم ها و به دلیل رفتن شرکت پژو و رفتن فرانسوی ها در حال جمع شدن بوده و در این ماه نیروی های زیادی را تعدیل خواهند نمود. خواهشمند اینجانب را مساعدت فرمایید.
نویسنده: هاجر تقي پورتاریخ ارسال: 1398/01/20
نظر: جهت همكاري ميخواستم صحبت كنيم تو زمينه فروش