به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، سردار محمدرضا یزدی در حاشیه افتتاح مرکز ترک اعتیاد، صیانت، درمان و اشتغال شهید زیادیان- ویژه بانوان معتاد متجاهر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: مرکز ترک اعتیاد، صیانت و درمان و اشتغال شهید زیادیان ویژه آقایان معتاد متجاهر دو سال پیش افتتاح شد و تعداد زیادی از معتادان متجاهر تهران درمان شدند و به جامعه برگشتند.
وی گفت: ما نگران بانوان معتاد متجاهر در تهران بودیم که پس از بررسی کامل امروز مرکز ترک اعتیاد، صیانت، درمان و اشتغال شهید زیادیان ویژه بانوان معتاد متجاهر با همکاری شهرداری و بهزیستی در تهران افتتاح شد.
سردار یزدی در ادامه به حرفه آموزی و اشتغال ویژه بانوان معتاد متجاهر اشاره و تصریح کرد: در این مرکز علاوه بر درمان، عمده کار ما حرفه آموزی، اشتغال و بازگشت این بانوان به جامعه است.
وی افزود: تجربه قبلی ما درباره آقایان این بود که پس از حرفه آموزی به آن ها وام های اشتغال می دادیم و سعی می کردیم نیازمندی ها و مواد اولیه تولید را به آن ها بدهیم و هر جا لازم بود تولیدات آن ها را می خریدیم و توسط گروه های جهادی بسیجی عرضه می شد.
سردار یزدی تصریح کرد: اینجا هم همین برنامه را داریم بااین تفاوت که سعی ما بر این است که برای این بانوان در زمینه صنایع دستی و مشاغل کوچک تلاش کنیم.
وی افزود: وام هایی را برای اشتغال آن ها در نظر داریم و مراکزی هم بعد از ترخیص در خدمت این بانوان خواهد بود تا مواد اولیه تولید را به آن ها بدهیم و تولیدات آن ها را تحویل بگیریم و توزیع کنیم.

اتمام خبر


CAPTCHA


نویسنده: مژگان زارعیانتاریخ ارسال: 1399/08/15
نظر: استخدام در شرکت کروز را خواهانم