به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت الله عبدالملکی با بیان این که ما اولین دولت در گام دوم انقلاب هستیم که قرار است به سرعت به سمت تمدن بزرگ اسلامی حرکت کند، گفت: رهبران این حرکت بزرگ، علمای عظام و مراجع تقلید هستند که ما به دعا و توصیه های آن ها که برآمده از فرهنگ اصیل اسلامی است؛ محتاجیم.
عبدالملکی با اشاره به این که ما این ارتباط وسیع خود را در دولت سیزدهم با مراجع عظام حفظ خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: هر چند ماه یک بار خدمت مراجع اعظام گزارشی از فعالیت های انجام شده ارائه می کنیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که بیشتر مراجع روی موضوع اشتغال تاکید داشتند، گفت: ما قول دادیم که همه تلاش خود را در این زمینه به کار ببندیم، کما اینکه رییس جمهور هم تاکید داشتند که در حوزه اشتغال هم اتفاقات خوبی بیفتد.
وی افزود: ما همه تلاش خود را به کار می بندیم که بستر های اشتغال و تولید را تقویت کنیم و قدری از دغدغه مراجع عظام در این زمینه کاسته شود.
عبدالملکی در خصوص تاثیر طرح صیانت از فضای مجازی در کسب و کار های مجازی تاکید کرد: این طرح در مجلس شورای اسلامی است و مجلس هنوز در مورد آن تصمیم گیری نکرده و جزییاتی دارد که خیلی به اطلاع مردم نرسیده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: به طور قطع حمایت از کسب و کار ها در فضای مجازی مورد تاکید ماست و مجلس شورای اسلامی نیز به آن توجه دارد.
عبدالملکی با تاکید بر این که تقویت پلتفورم های ایرانی می تواند به این مسئله کمک کند، گفت: ما پیگیر مساعت فضای مجازی برای کسب و کار هستیم و در این خصوص جای نگرانی نیست.
وی اولویت اول وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص واحد های اقتصادی را سالم سازی سرمایه انسانی و مدیریتی مجموعه دانست و تاکید کرد: در حال بررسی نیرو ها هستیم، افراد توانمندی در مجموعه های اقتصادی زیر مجموعه وزارتخانه مشغول به کار هستند که از وجودشان بهره مند خواهیم شد، جا به جایی هایی هم خواهیم داشت که بخشی از آن شروع شده و اگر لازم باشد، ادامه خواهد داشت و به مردم اطلاع رسانی می شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در دوره پیش رو مجموعه ای قوی، انقلابی، فساد ستیز، کارآمد و مردمی در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهیم داشت.
وی افزود: به همین نسبت انتظار داریم بهره وری مجموعه های اقتصادی بالا برود و سودآوری و درآمدزایی آن ها برای صندوق هایی که متعلق به مردم هستند افزایش پیدا کند و هم نقش آفرینی بیشتری در اقتصاد ملی داشته باشند.

اتمام خبر


CAPTCHA