به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: در امر ازدواج و اشتغال جوانان، هر یک از دستگاه ها به سهم خود باید در زمینه تسهیل گری و شناسایی موانع و مشکلات اقدام کنند.
خدابخش مرادی امشب در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان اظهار کرد: هدف نام گذاری هفته جوان و برگزاری برنامه هایی در این ایام، نمایان ساختن جایگاه ویژه قشر جوان در جامعه است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: با توجه به ویژگی های بارز حضرت علی اکبر (ع) که در اوج  جوانی افتخارات بزرگی آفریده است الگوی مناسبی برای جوانان جامعه ما است.
وی همچنین با تاکید بر توجه مداوم بر نیازها و مسائل جوانان گفت: جوانان امروز مادران، پدران، اساتید، معلمان، مدیران و مسؤولان آینده جامعه خواهند بود، بنابراین توجه و رسیدگی در امر جوانان برنامه ریزی مناسب برای پیشرفت در آینده و پرورش نسلی توانمند برای اداره امور است. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان در ادامه ضمن تأکید بر نتیجه بخش بودن جلسات افزود: با تبیین سیاست ها و تعیین اهداف می توان مسیر درستی در پیش گرفت و به نتیجه امیدوار بود، هرچند که باید مسئله محوری در دستور کار دستگاه ها قرار گیرد.
وی نیازها و مسائل مختلف جوانان را مورد توجه قرار داد و افزود: علاوه بر اینکه بالندگی، نشاط مهارت آموزی و داشتن خلاقیت از نیازهای اساسی جوان امروز است و در امر ازدواج و اشتغال جوانان نیز هر یک از دستگاه ها به سهم خود باید در زمینه تسهیل گری و شناسایی موانع و مشکلات اقدام کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از جمعیت جوان استان زنجان اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برنامه های متعددی همزمان با هفته جوان اجرایی خواهد شد.
علی خلیلی با بیان اینکه از روز 26 فروردین تا یکم اردیبهشت ماه بازه زمانی هفته جوان است، افزود: ارتقای نشاط، امید به آینده، خودباوری، افزایش حس مسؤولیت پذیری و مشارکت در بین جوانان و ارتقای روحیه کارآفرینی از اهداف اجرای برنامه های هفته جوان است.
گفتنی است، از جمله برنامه های پیش بینی شده برای هفته جوان برگزاری جشنواره نشاط و امید، معرفی و تجلیل از جوانان برتر استان، برگزاری همایش های موضوعی در حوزه جوانان و دغدغه های آنها است.

اتمام خبر


CAPTCHA