به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی،  
سرپرست دانشگاه فرهنگیان معتقد است که تحصیل داوطلبان در دانشگاه فرهنگیان مزایایی دارد از جمله استخدام رسمی و حذف سربازی پسران.
استخدام رسمی و معافیت از سربازی برای داوطلبان دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور 97 اقدام به جذب 25 هزار دانشجو می کند.
در همین باره حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: 17 هزار نفر از طریق ماده 28 اساسنامه داشگاه فرهنگیان و از طریق آزمون استخدامی جذب آموزش وپرورش می شوند همچنین 25 هزار نفر از طریق کنکور به دانشگاه فرهنگیان راه می یابند.
وی افزود: افرادی که از طریق آزمون استخدامی جذب آموزش و پرورش می شوند باید دوره یک ساله مهارت آموزی را در دانشگاه فرهنگیان طی کنند تا با فنون تدریس، روانشناسی تربیتی و تعلیم و تربیت آشنا شوند.
رئیس دانشگاه فرهنگیان بیان کرد: افردی که در کنکور سراسری دانشگاه فرهنگیان را انتخاب می کنند باید بدانند که برای آنها فرصت اشتغال رسمی فراهم است و آنها از مزایایی برخوردار هستند از جمله اینکه سربازی پسرهاحذف می شود و دوران تحصیل که 4 سال است جزو سوابق کاری افراد محسوب شده و حین تحصیل حقوق دریافت می کنند.
خنیفر بیان کرد: داوطلبان کنکور برای انتخاب دانشگاه فرهنگیان باید ویژگی هایی داشته باشند از جمله معدل 15 به بالا در دوره متوسطه دوم حداکثر سن 22 سال و پذیرش نیز به صورت بومی است.
وی در پایان بیان کرد: آموزش و پرورش برای مهر امسال 78 هزار معلم کمبود دارد البته راه های جبران آن را نیز  پیش بینی کرده اند.

اتمام خبر


CAPTCHA