به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، استاندار بوشهر از توسعه طرح عمل‌آوری و بسته بندی میگو در بوشهر خبر داد و گفت: ظرفیت تولید ماهی و میگو در استان بوشهر رشد محسوسی داشته است.
حمد محمدی زاده در حاشیه بازدید سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور از طرح توسعه مجموعه عمل آوری میگو در شهرستان بوشهراظهار داشت: طرح‌های دریامحور مورد توجه و تاکید مدیریت استان قرار دارد و برای ایجاد اشتغال در این حوزه از تمام توان و ظرفیت موجود بهره می‌بریم.
وی افزود: آبزی پروری از ظرفیت‌های مهم سرمایه گذاری در استان است و برای جوانان بومی به ایجاد اشتغال پایدار منجر می‌شود که اقدامات خوبی برای توسعه این طرح‌ها داریم.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: در سفر امروز معاون اجرایی رئیس جمهور، اعتبارات ارزشمندی برای چند پروژه شاخص تصویب شد که تامین اعتبار طرح عمل آوری و بسته بندی میگو نیز انجام شد.

محمدی زاده گفت: ظرفیت تولید و برداشت ماهی در قفس و میگوی پرورشی در استان در سال جاری رشد محسوسی داشته و تا سال آینده نیز شاهد رشد چشمگیری در این عرصه خواهیم بود.

وی اضافه کرد: تامین اعتبار سد دالکی و تامین مالی از محل تهاتر نفت برای راه آهن بوشهر به شیراز نیز از دیگر مصوبات امروز سفر معاون اجرایی رئیس جمهور به استان بوشهر است.

اتمام خبر


CAPTCHA