آزمون آزمایشی استخدامی

زمان برگزاری آزمون عمومی آزمایشی استخدامی - آنلاین در سال 1401
يكشنبه 6 خرداد 1403 - ساعت 8 صبح

در بیشتر مواقع هدف از برگزاری آزمون ها این است که بخش ها و مراکز استخدامی بتوانند با بررسی اطلاعات فردی متقاضیان و کارجویان افراد دارای اطلاعات بیشتر را از میان خیل عظیم جویندگان کار متمایز کرده و از میان ایشان انتخاب محدود خود را انجام دهند.
به منظورآشنایی با نمونه سوالات ، نحوه برگزاری آزمون های استخدامی و سنجش میزان اطلاعات فردی ، با بکارگیری از تجربه مراکز استخدامی در برگزاری آزمون در سنوات گذشته ، سامانه نیروی انسانی در تحکیم این امر با برگزاری آزمون های آزمایشی ( تخصصی ، موضوعی و دوره ای عمومی استخدامی ) به صورت هماهنگ و آنلاین اقدامات و گام های اولیه خود را برداشته ، تا آمادگی لازم برای شرکت در هر آزمون استخدامی در مراکز مختلف اعم از دولتی و خصوصی برای کارجویان بوجود آمده و ایشان با اعتماد به نفس کامل در جلسه آزمون اصلی حاضر شوند.

شرکت در هر آزمون آزمایشی دوره ای برای کاربران و کارجویان دارای عضویت در سامانه رایگان است.
جهت شرکت در آزمون های آزمایشی به صفحه اصلی سامانه / بخش ثبت نام در سامانه مراجعه نموده و یا با کلیک بر روی لینک زیر در سامانه ثبت نام نمایید ، تا علاوه بر شرکت در آزمون های آزمایشی از بانک اطلاعات استخدامی سامانه ( در مدت اعتبار یک ماهه و قابل تمدید ) بهره برداری کنید.
متقاضیان شرکت در آزمون های آزمایشی می بایستی بموقع در سامانه ثبت نام و یا تمدید اعتبار نمایند ، در غیر اینصورت از ورود ایشان به سیستم برگزاری آزمون آزمایشی ، پس از ساعت شروع فرایند آزمون ، ممانعت بعمل آمده و مجاز به شرکت در آن آزمون آزمایشی در زمان تعیین شده نمی باشند.
آزمون عمومی آزمایشی استخدامی - آنلاین در سال 1401 در تاریخ يكشنبه 6 خرداد 1403 برگزار می کردد. فرایند شرکت در آزمون به صورت الکترونیکی بوده و پس از تکمیل برگه پاسخنامه و نهایی نمودن آن ، طی 24 ساعت نتایج آزمون آزمایشی منتشر می گردد.

  ردیف     دروس امتحانی     تعداد سوالات     مدت زمان پاسخ  
  1   معارف اسلامی     20   20 دقیقه
  2   زبان انگلیسی     20   20 دقیقه
  3   ادبیات، فرهنگ و تمدن     20   20 دقیقه
  4   ریاضیات     20   30 دقیقه
  5   اطلاعات پایه و عمومی     20   20 دقیقه
  • نتایج آزمون آزمایشی همزمان با معرفی نفرات برتر آزمون اعلام می گردد.
  • امکان تصحیح و تغییر اطلاعات وارد شده در پاسخنامه الکترونیکی پس از ثبت اطلاعات و اتمام مدت زمان آزمون آزمایشی وجود ندارد.
  • تغییرات و دستور العمل های جدید حداکثر 24 ساعت قبل از زمان برگزاری آزمون آزمایشی و از طریق صفحه کاربری کاربران اطلاع رسانی می شود.
جهت شرکت در آزمون، به سامانه وارد شوید.     ورود به سامانه | ثبت نام در سامانه