به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، از اصلی ترین دلایل مهاجرت روستانشینان به مناطق شهری مساله اشتغال و مشکلات اقتصادی است.
منوچهر رزمجو روز یکشنبه در نشست بررسی مسائل و موضوعات ارائه تسهیلات روستایی بانک سینا در حوزه اشتغال زایی و طرح های اقتصادی در البرز افزود: دولت دوازدهم در بحث افزایش سهم مشاغل روستایی و تخصیص بودجه به این بخش اقدامات مؤثری داشته و در سال جاری شاهد رونق اقتصادی در روستاها بوده ایم.
وی ادامه داد: انتظارمی رود با توجه مسئولان دستگاه های ذیصلاح و همچنین تعامل مسئولان بانک سینا، مشکلات ارائه تسهیلات روستایی برطرف شود.
رزمجو گفت:جلسات باید به طور منظم و مستمر برگزار شود تا با انعکاس دقیق و به موقع مسائل، مسئولان دستگاه های ذیصلاح در جریان مشکلات روستاییان قرار بگیرند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت شهرستان کرج، پیگیری و رسیدگی به مناطق روستایی این شهرستان باید در اولویت قرار بگیرد.
معاون سرمایه گذاری، اشتغال، فرهنگی، اجتماعی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری اظهار داشت: با توجه به اقدامات بسیار ارزنده ای که در امور روستایی استان البرز صورت گرفته، امید است تا خدمت رسانی به مردم برای اشتغال زایی مناطق روستایی به صورت مستمر ادامه داشته باشد.
وی تاکید کرد: با تعامل و همکاری مسئولان استان البرز و استفاده حداکثری از ظرفیت ها و قابلیت های این استان، در صدد توسعه کمی و کیفی مناطق روستایی شهرستان های البرز هستیم.

اتمام خبر


CAPTCHA


نویسنده: سید میثم غیاثیتاریخ ارسال: 1398/04/01
نظر: سلام و عرض ادب ثبت نام مجری گری . مرسی