به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، هادی عسگری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه از اختصاص مبلغ ۶۰ میلیارد ریال به طرح های خود اشتغالی ایثارگران جویای کار در این استان خبر داد.
حجت الاسلام هادی عسگری  از اختصاص مبلغ ۶۰ میلیارد ریال به طرح های خود اشتغالی ایثارگران جویای کار در استان کرمانشاه  و گفت: با توجه به محدودیت در استخدام های اداری، همکاران ما در طی هشت ماه گذشته توانستند با بهره گیری از مشاورین بنیاد و دستگاه های دیگری نظیر سازمان صمت و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مشاوره قریب به ۶۰۰ نفر از عزیزان ایثارگر جویای کار پرداختند که از این میان تاکنون تعداد ۲۴۰ متقاضی موفق به اخذ پروانه کسب ماده ۷۹ نظام صنفی در راستای برنامه های خود اشتغالی شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه افزود: بنیاد کرمانشاه در راستای تحقق فرامین رهبری معظم انقلاب در سال جهش تولید و با حمایت از ایثارگران جویای کار توانست پرونده تعداد ۱۳۵ ایثارگر متقاضی تسهیلات را به منظور بررسی و انجام فرایند پرداخت تسهیلات به دستگاه های ذیربط معرفی کند.
وی همچنین ارائه تسهیلات بند «پ» ماده ۸۹ به تعداد ۱۶۰ ایثارگر به میزان ۶۰ میلیارد ریال را از دیگر اقدامات اشتغال زایی در هشت ماهه سال جاری عنوان کرد.

اتمام خبر


CAPTCHA