Fa | Ar | En  

یک میلیارد ریال تسهیلات به تشکل های کار آفرین

تاریخ نشر خبر :25/ارديبهشت/1397rss

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان گفت: یک میلیارد ریال تسهیلات کم بهره به تشکل های کارآفرین جوانان در کشور تعلق می گیرد.

محمدمهدی تندگویان روز سه شنبه در رشت اظهار داشت: طرح های تشکل های جوان در بخش کارآفرینی پس از تصویب، در کمیته تخصصی برای اخذ تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال با سود چهار درصد به صندوق کارآفرینی امید معرفی می شوند.
وی افزود: در سال جاری توانستیم سه شبکه ملی تخصصی جوانان را راه اندازی کنیم و بر این اساس، سومین شبکه حوزه کارآفرینی با برگزاری کارگاه های آموزشی و جشنواره انتخاب جوانان برتر کارآفرین کشور، در گیلان راه اندازی شده است.
معاون وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اهداف ما در حوزه جوانان، اختصاص اعتبارات مناسب برای ساخت خانه جوان در مراکز استان ها و شهرستان هاست که خانه جوان در مرکز استان گیلان افتتاح شد.
تندگویان ابراز امیدواری کرد که مسئولان با حضور در خانه های جوان، حرف های آنان را بشنوند و برای رفع مشکلات و معضلات جوانان، راهکارهای لازم را بیاندیشند.
مراسم اختتامیه اولین همایش ملی انتخاب جوان کارآفرین کشور نیز امروز با حضور معاون وزیر ورزش در دهکده ساحلی انزلی برگزار و از 10 جوان برتر در حوزه کارآفرینی تجلیل می شود.


:: اشتغال روستایی در کمیته استان مرکزی در سال 97

:: اعتصاب 30 هزار معدنچی آفریقای جنوبی

:: ثبت نام جشنواره تعاونی ها

:: حمایت از زنان در حوزه های اشتغال

:: اشتغال؛ هزار تعاون در یکهزار روستا

:: انحصارا واریز حقوق کارگران به حساب‌ بانکی

:: جذب پلیس افتخاری در استان هرمزگان

:: جذب 26 کارشناس در شهرداری سنندج

:: تسهیلات اشتغال زایی به بسیجیان در سال 95

:: افزایش سهم کار آفرینی بازار کار

:: نخستین آزمون استخدامی فراگیر

:: اشتغال در تعاونی زنان استان مرکزی