Fa | Ar | En  

اشتغال زایی درشهرک های صنعتی

تاریخ نشر خبر :19 مرداد 1396rss

اشتغال زایی درشهرک های صنعتی

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت جویبار گفت که 24 درصد از میزان اشتغال زایی در شهرستان جویبار از طریق شهرک های صنعتی ایجاد شده است .
شهرستان جویبار دارای 85 واحد صنعتی و تولیدی است که از این میزان 65 واحد در شهرک های صنعتی و بقیه در بیرون شهرک مستقر است.
وی میزان اشتغال زایی این تعداد واحدها در شهرک های صنعتی را یک هزار و 900 نفر اعلام کرد.
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت جویبار با بیان اینکه این شهرستان از نظر سرمایه گذاری صنعتی با 708 میلیارد ریال ، رتبه 14 استان را به خود اختصاص داده است ، گفت که از نظر اشتغال زایی صنعتی با یک هزار و 831 نفر اشتغال در رتبه 13 استانی قرار گرفته ایم .
به گفته فیروزجائی به ازای هرنفر اشتغال 38 میلیون تومان سرمایه نیاز است تا شغل ایجاد شود .
وی با اشاره به اینکه بیشترین واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان جویبار به صنعت فلزات اساسی و ادوات کشاورزی تعلق دارد گفت که در این راستا 33 درصد از اشتغال را به خود اختصاص داده است.
** معرفی هشت واحد تولیدی صنعتی به بانک های عامل
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت جویبار با بیان اینکه از 28 خردادماه ثبت نام جدید برای دریافت تسهیلات رونق تولید اغاز شده است گفت که در این شهرستان از 41 واحد ثبت نام شده در بخش صنعت و کشاورزی تاکنون هشت واحد به بانک های عامل معرفی شده اند.
فیروزجائی با بیان اینکه برای سرعت بخشیدن به کارها نیازمند همکاری بانک های عامل هستیم ، افزود : مبلغ تسهیلات درخواستی برای هشت واحد تولیدی و صنعتی چهار میلیارد و 600 میلیون تومان است .
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته از 41 واحد معرفی شده به بانک های عامل ، 19 واحد در بخش صنعتی موفق به دریافت تسهیلات بسته حمایتی تولید شده اند ، گفت که میزان مبلغ تسهیلات پرداختی به این واحدها 18 میلیارد و 973 میلیون تومان بوده است .
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت جویبار بیان کرد : این واحدهای صنعتی با دریافت تسهیلات برای 64 نفر فرصت شغلی جدید ایجاد کرده اند .


:: حضوربخش خصوصی درعرصه کشاورزی در سال 96

:: جذب بهبود یافتگان در مجموعه صنعتی رویال آسایش

:: چشم انداز وضعیت اقتصادی ایران در سال 93

:: دولت و خودروسازان - جنگ سرد

:: پرداخت وام اشتغالزایی به روستائیان از ابتدای سال 96

:: آموزش سیار مهارت‌های هشتگانه به روستاییان

:: اشتغالزایی بهزیستی لرستان برای 600 معلول

:: کارآفرینی در حوزه هنر دارای ارزش افزوده بالا

:: ارتقای رتبه خراسان شمالی در نرخ اشتغال

:: تغییر ساعت کار بانک ها در ماه رمضان سال 93

:: افزایش 40.5 درصدی پرداخت تسهیلات

:: دکتر روحانی : سرمایه‌گذاران خارجی مشتاق حضور در ایران