Fa | Ar | En  

اشتغال جوانان با آموزش‌های کوتاه مدت

تاریخ نشر خبر :10 مرداد 1396rss

راه حل کلیدی توسعه اشتغال جوانان آموزش‌های کوتاه مدت

سرمایه‌ مهم جهاد دانشگاهی، فرهنگ جهادی است و بایستی تمام توان به‌کار گرفته شود تا این فرهنگ با قدرت بیشتر به راهش ادامه دهد.
مرداس طاهری در گفت‌ و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی با استفاده از ظرفیت جوانان متعهد و متخصص و روحیه‌ی جهادی، هرروز بالنده‌تر از گذشته در عرصه‌های مختلف قدم برداشته است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر جهاد دانشگاهی در موضوعات مختلف اقدامات مؤثری داشته است، افزود: کار جهادی محدود نیست و در همه‌ عرصه‌ها اعم از فرهنگی، آموزشی و ... می‌توان اقدام جهادی انجام داد.
طاهری تصریح کرد: شرایط فعالیت در جهاد دانشگاهی با سایر دانشگاه‌ها متفاوت است و همین امر دلیل توانمندی این نهاد است.
وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی به دلیل وجود خلاقیت، تلاش دوچندان و برنامه‌ریزی علمی و دقیق می‌تواند ضعف‌ها و جاهای خالی موجود را پر کند، تاکید کرد: جهاددانشگاهی در حوزه‌های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی بسیار خوش درخشیده است و فعالیت‌های این نهاد، مصداق کامل خودباوری است.
فرماندار فارسان گفت: جهاد دانشگاهی نهادی است که می‌تواند در حوزه‌های فعالیت‌های فرهنگی، فناورای و آموزش های تخصصی الگوسازی کند.
طاهری با اشاره تاثیرگذاری کار رسانه ها در جامعه، بیان کرد: دو خبرگزاری معتبر ایسنا و ایکنا که وابسته به جهاددانشگاهی هستند، رسالت آگاهی بخشی به جامعه را در نهایت صحت و صداقت انجام می‌دهند.
وی تصریح کرد: نیاز امروز استان انجام کارهای جهادی همراه با تفکر است و حرکت با شتاب بیشتر به سمت صنایع دانش بنیان است که اقتصاد دانش بنیان و شکوفایی اقتصادی را به دنبال خواهد داشت.
طاهری با بیان اینکه ارائه آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت برای توسعه اشتغال جوانان یک راه حل کلیدی است، ادامه داد: سرمایه‌ مهم جهاد دانشگاهی، فرهنگ جهادی است و بایستی تمام توان به‌کار گرفته شود تا این فرهنگ با قدرت بیشتر به راهش ادامه دهد.
وی خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی در استان در تلاش بوده است تا این فرهنگ را حفظ و تقویت کند و آن را ارتقاء بخشد و در مسیر انجام ماموریت‌های خویش از آن بهره گیرد.


:: ارائه لایحه اصلاح قانون بودجه در راستای خروج از ركود و افزايش اشتغال

:: پتانسیل کار و تحصیل 50 هزار ایرانی در آلمان

:: افزایش 67 درصدی حقوق در 3 سال دولت تدبیر و امید

:: ابلاغ آیین نامه استخدام قهرمانان ورزشی

:: تسهیل و تسریع عملیات بانکی

:: پتانسیل جذب 2000 نفر در کارخانه سیمان مارگون

:: بیکاری و اشتغال؛ دغدغه اصلی دولت فرانسه

:: ماموریت های جدید شورای عالی اشتغال

:: جذب هیات علمی در مرکز تحقیات راه، مسکن و شهرسازی

:: تغییر نگاه به تعاونی و جایگاه ویژه آن ( اشتغال )

:: اشتغالزایی برای 400 هزار نفر در سال 93

:: نشست‌ خبری دکتر روحانی رئیس‌ جمهور