Fa | Ar | En  

استخدام جذب نيروی امريه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 98

آگهی استخدام جذب نيروی امريه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سال 98

آگهی استخدامی جذب نيروی امريه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 98 تا این تاریخ منتشر نشده و یا به اتمام رسیده است.

محتویات آگهی استخدامی پس از انتشار و اعلام آگهی استخدامی توسط جذب نيروی امريه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از طریق جراید رسمی و کثیرالانتشار در سال 98 ، از طریق سامانه نیروی انسانی نیز به اطلاع کاربران خواهد رسید.

سامانه نیروی انسانی منتشر کننده آگهی استخدامی نامبرده نمی باشد و رسالت فعالیتش تنها اطلاع رسانی آگهی های استخدامی به کاربران می باشد.
آخرین وضعیت این آگهی در سامانه :
در سامانه موجود نمی باشد.

  ثبت نام در سامانه

جهت دریافت آخرین آگهی های استخدامی به صفحه { فراخوان ها } در سامانه مراجعه نمایید.


  آخرین آگهی استخدامی جذب نيروی امريه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعاتتاریخ انقضای آگهی: 1397/11/13

از آنجا كه  فارغ التّحصيلان جوان كشور، سرمايه­هاي انساني نسل فرداي كشور بوده و خدمت مقدّس سربازي زمينه ساز آمادگي و تجربه اندوزي آنان را فراهم مي نمايد؛ وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات بر مبناي اين نگرش كه خدمت سربازي بشكل امريه در سازمانها مهيّا كننده­ي شرايط لازم در جهت بهره گيري از توانايي­هاي بالقوه­ي نسل جديد در ايجاد تحوّل و تعالي در سطح نظام دولتي و خصوصي كشور است، در نظر دارد از بين فارغ التّحصيلان واجد شرايط، نسبت به جذب نيروي امريه سربازي نمايد. در اين روند حفظ  عدالت، نظم و دقّت، از مسائل ضروري است. لذا تمامي مراحل ثبت نام، ارزيابي، پيگيري و پايش از طريق سامانه ­هاي الكترونيكي صورت مي­پذيرد. در اين فراخوان سرفصل­هاي راهبردي از قبيل: قوانين ICT، امنيّت فضاي سايبري، فناوري اطلاعات، سيستم يکپارچه نظارت، استارتاپ ها، دولت همراه ، نظارت بر طرح USO و دستيابي به تعالي در ابعاد دولت الكترونيك، به عنوان مهمترين رئوس مورد تأكيد در برنامه­ جذب اين سرمايه ­هاي انساني مي­باشد.

در اين مرحله از جذب نيروي امريه، با توجه به نيازمندي­هاي پرسنلي ستاد و دستگاه­هاي تابعه وزارت نيروهاي با تحصيلات كارشناسي ارشد و دكترا در رشته­هاي تحصيلي حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعي، مخابرات، كامپيوتر، فناوري اطلاعات، امنيّت فضاي سايبري، مهندسي برق و بيوانفورماتيك در سطح تهران و مراكز استانها و بشكل بومي، قابليّت جذب خواهند داشت.

نحوه ثبت نام در سايت

    داوطلبین می­بایست با پذیرش موارد ذیل، مطابق فرمت پیش بینی شده در سایت نسبت به تکمیل، ثبت اطلاعات موارد درخواستی و ارسال مدارک و مستندات مورد نیاز اقدام نمایند. ثبت نام در سامانه به منزله­ پذیرش نهایی متقاضی به منظور بهره مندی از طرح امریه سربازی نمی­باشد.

نکته: متقاضیان استفاده از سهمیه امریه، ابتدا نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام و پس از پذیرفته شدن نهایی جهت دریافت برگه اعزام به خدمت اقدام نمایند.

    پس از اتمام فرآیند ثبت نام، یک کد رهگیری در اختیار متقاضی قرار خواهد گرفت و متقاضی می­تواند روند بررسي  درخواست خود را از این طریق مشاهده نمايد.
    افراد انتخاب شده همزمان با مصاحبه علمي حضوری جهت انجام سایر فرآيندهای لازم به مراجع ذی­ربط معرفي شده و پس از اخذ تأييديه هاي لازم، به ستاد كل نيروهاي مسلح معرفي تا با اخذ مجوز امريه از سوي ستاد مذكور جهت گذراندن دوره آموزش نظامي به يگان هاي مربوطه اعزام گردند. شايان ذكر است پس از انجام دوره آموزش مذكور، افراد می بایست به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مراجعه کرده تا جهت انجام ادامه خدمت به واحدهاي تابعه معرفي شوند. لازم به ذکر است خدمت سربازي در قالب امريه به مدت 24 ماه مي­باشد.
    افراد انتخاب شده در روز مصاحبه حضوری می­بایست اصل گواهی عدم سوء پیشینه خود  را به همراه چهار قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده  به همراه داشته باشند.

​ارائه مدارك  و مستندات

داوطلبين مي بایست به دو صورت ذيل مدارك مورد درخواست را تحويل نمايند:

     ارسال تصوير مدارك و مستندات از طریق سامانه
    به همراه داشتن مستندات لازم در روز مصاحبه حضوري

​مدارك مورد نياز شامل:

ضروريست مدارک ذیل  (با پسوند PDF يا JPG ) اسكن گردد.

    تصوير صفحات شناسنامه خود و همسر
    تصوير كارت ملّي خود و همسر ( به صورت پشت و رو)
    تصویر آخرین مدرک تحصیلی
    تصویر صفحات گذرنامه
    فایل اسکن عكس 4*3

شرايط داوطلبان شرکت در فرآيند جذب امريه سربازی

بر اساس سهمیه ابلاغی ستاد کل متقاضیانی که دارای حداقل یکی از شرایط مندرج در مفاد  این آگهی به شرح ذیل می­باشند  می­بایست نسبت به تکمیل اطلاعات و ارائه مدارک و مستندات اقدام نمایند.

1.  خانواده ایثارگران(خانواده ایثارگران شامل خانوادهای:  شهدا ، مفقودالاثر ، جانبازان ، آزادگان ، رزمندگان با حداقل 6 ماه سابقه جبهه می­باشد.)

2.    متأهل ( ازدواج دائم)

3.    ایتام

4.    فارغ التّحصيلان برتر دانشگاه­ها(معدل بالاتر از ۱۷ )

5.    حافظان قرآن و قاریان  برتر

6.    دارندگان سابقه 6 ماه فعالیت بسیجی

7.   افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)( لازم است کد و شماره مددجو و مرجع صادرکننده­ در گواهی ارسالی مشمولین ثبت شده باشد.)

شایان ذکر است:

    وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و واحدهای تابعه هیچگونه تعهد استخدامی و بکارگیری پس از پایان دوره و ترخیص در مورد سربازان امریه ندارد.
    وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هیچگونه تعهدی درخصوص تأمین محل اقامت جهت متقاضیان ندارد.
    پذیرش امریه فقط بمنظور گذراندن طرح مقدس خدمت سربازی بوده و هر گونه اشتباه و یا کتمان در ثبت اطلاعات و  ارائه مدارک و مستندات موجب ابطال تقاضا خواهد شد.
    در این مرحله پذیرش امریه سربازی، افراد بومی انتخاب می شوند.

نکته: مشمولین بومی به افرادی که در فاصله 35کیلومتری از مراکز استان سکونت داشته باشند اطلاق می شوند.

    مهلت ثبت نام 97/11/06 لغایت 97/11/13بوده و صرفاً از طریق سایت و غیر حضوری صورت می پذیرد.
    با عنایت به اینکه تاریخ اعزام  مورخ 98/02/1 پیش بینی شده لذا پذیرفته شدگان نهایی می­بایست حداکثر 45 روز قبل از تاریخ اعزام به آموزش نظامی نسبت به ارائه اصل برگه اعزام به خدمت خود به اداره کل امور اداری و پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به آدرس ذیل اقدام نمایند:
    (آدرس: تهران خیابان شریعتی، بالاتر از چهار راه شهید قدوسی (قصر) ورودی شماره 7 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ساختمان معاونت توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی، طبقه دوم – اداره کل امور اداری و پشتیبانی )

امریه سربازی برای مشمولین وظیفه زیر صادر نمی­گردد:

    فاقد شرایط جذب و مغایر به ضوابط فوق الذکر​
    دارای برگ اعزام به خدمت با مهر غیبت (90 روز اضافه خدمت يا بيشتر )
    مشمولان وظیفه دارای سابقه قبلی خدمت در مراکز نظامی و انتظامی
    مشمولان وظیفه ای که در طول خدمت سربازی قصد ادامه تحصیل ، گرفتن معافیت کفالت و پزشکی و اخذ كسري خدمت و... دارند.
    بستگان سببی و نسبی کارکنان شاغل در وزارتخانه، سازمانها و شرکتهای تابعه (فرزند، برادر، برادرزاده، خواهرزاده، داماد، برادر همسر، دایی ، عمو، فرزندان عمو و دایی، عمه ، خاله )​


لینک ثبت نام


:: استخدام شرکت صنایع غذایی 202

:: استخدام شرکت نمایشگاهی چیستا

:: استخدام موسسه ثمر

:: استخدام ایران ترجمان

:: استخدام شرکت دفتر شما

:: استخدام شرکت اکسیر سلامت

:: استخدام بهداد طب ایمن ماهان

:: استخدام شرکت پخش باران

:: استخدام هولدینگ کسب و کار نوین ایرانیان

:: استخدام شرکت سامان دژ پارس

:: استخدام مرکز سالمندان نورسته

:: استخدام شرکت دامداراناستخدام جذب نيروی امريه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

استخدامی جذب نيروی امريه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

آگهی استخدام جذب نيروی امريه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

استخدام جذب نيروی امريه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 98

تاریخ و شرایط استخدام در جذب نيروی امريه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات